Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Kaip pėstiesiems keleiviams pasiekti keltą?

Priklausomai nuo uosto, pėstieji į keltą patenka kartu su maršrutiniu autobusu arba pėsčiųjų taku.

 

Holihedo, Dublino, Liverpulio, Belfasto (VT2 į Liverpulį) ir Šerbūro uostuose:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą įvažiuoja maršrutiniu autobusu.

 

Cairnryan, Belfasto (VT4 į Cairnryan), Rosslare ir Fišgardo uostai:

pėstieji į keltą patenka pėsčiųjų taku. Tai 200 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu. Svarbu, kad į registraciją atvyktumėte bent 30 minučių iki išvykimo, kad spėtume Jumis pasirūpinti. Belfasto (VT4) ir Kenrajeno uostuose kursuoja maršrutiniais autobusai, kurie iš keleivinio terminalo veža tiesiai į keltą. Rosslare ir Fišgardo uostose, kaip alternatyva, taip pat teikiama ši paslauga.

 

Harvičo uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 300 m atstumas, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.

 

Huk van Holando uostas:

pėstieji iš keleivių terminalo į keltą patenka dengtu pėsčiųjų taku. Tai 700 m atstumas su eskalatoriais, kuris kai kuriems keleiviams gali būti nepriimtinas. Jei jums reikia pagalbos, apie tai informuokite registracijos metu ir mes pasirūpinsime, kad keltą pasiektumėte Jums priimtinu būdu.
 

Contact frequently asked question icon

Susiję klausimai