Atkreipkite dėmesį

Susipažinkite su aktualia informacija prieš kelionę - naujausios rekomendacijos ir patarimai keliaujant.

Hanko uostas

Keliaukite mūsų naujuoju maršrutu iš Hanko į Nineshamną. Reisai prasideda balandžio mėnesį! Hanko uostas yra pietinėje Suomijos pakrantėje. Į uostą galima patekti pro priešais turgaus aikštę Korsmaninkatu gatvėje esančius pagrindinius vartus.

Tickets & reservations

Image
Title
Bilietai ir rezervacijos

Toilets

Image
Title
Tualetai

Vietos informacija

GPS: 59°49'31.2"N 22°57'49.1"E (registracijos (check-in) pastatas / „Gate House“ koordinatės)

 

Adresas: Hanko Stevena, Gate House, Western Harbour, Hankas, FI-10900, Suomija

 

Iš Helsinkio: iš Helsinkio važiuokite pagrindiniu 51-uoju keliu maždaug 67 km ir tuomet pasukite į 25-ąjį greitkelį, kuriuo pasieksite Hanką.

Sekite Länsisatama / Western Harbour ženklus. Žiede pasukite į pirmąjį išvažiavimą, vedantį link Western Harbour. Kairėje, netoli vartų (Gate House), rasite registraciją (raudonas pastatas).

 

Iš Turku: važiuokite E18 keliu link Helsinkio maždaug 55 km ir pasukite link Tammisaari-Ekenäs / Salo / Forssa / Pertteli 52-ojo pagrindinio kelio, pravažiuokite Salo. Toliau važiuokite 52-uoju keliu link Tammisaari-Ekenäs. Maždaug po 31 km pasukite į 25-ąjį greitkelį, kuriuo pasieksite Hanką.

Sekite Länsisatama / Vakarų uosto (Western Harbor) ženklus. Žiede pasukite į pirmąjį išvažiavimą, vedantį link Vakarų uosto (Western Harbor). Kairėje, netoli vartų (Gate House), rasite registraciją (raudonas pastatas).

Iš Helsinkio ir Turku iki Hanko galima nuvykti traukiniu, per Karjaa. Kelionė trunka apie 2 valandas. Traukinių stotis yra 300 m nuo Vakarų uosto vartų (Western Harbour Gate House). 

 

Dėmesio: dėl vykdomų bėgių tiesimo darbų iki 2022 m. birželio 19 d. visi traukinių reisai iš Karjaa į Hanką keičiami autobusų reisais.  Naujausią informaciją apie autobusų tvarkaraščius ir bilietus rasite svetainėje https://www.vr.fi/

Į Hanką iš Karjaa reguliariai kursuoja autobusai. Autobusų stotis yra maždaug 300 m nuo Vakarų uosto vartų. 

 

Tvarkaraščiai pateikti puslapiuose https://www.matkahuolto.fi/ ir https://www.perille.fi/fi

Taksi galima rezervuoti iš anksto toliau nurodytais telefono numeriais.

Taksi Hanke – Menevä +358 800 02120

Taksi Hanke – Lähitaksi +358 100 7300

Klientų aptarnavimo skyrius

Turite klausimų arba reikia su Jūsų rezervacija susijusios pagalbos? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru arba raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus mūsų DUK skiltyje.